9 grudnia 2022

PORTAL ZDROWIE ❤️ CHOROBA UMEDICALS.COM

Zdrowie, choroba, sex, ciąża, dziecko, dieta, uroda, odchudzanie, fitness. Badania, leczenie i profilaktyka a także porady i recenzje.

Portal Zdrowie Umedicals.com
  • Witaj na UMEDICALS.COM ❤️

Medyczne A do Z

portal medyczny

Brakuje kadr, więc powiaty chcą lekarzy z poza Unii Europejskiej – Samorządy biją na alarm – w placówkach medycznych coraz bardziej odczuwalny staje się brak specjalistów; bywa, że czasowo trzeba zawieszać działalność niektórych oddziałów. Problem braku kadr jest na tyle poważny, że zajął się nim jeden z zespołów roboczych Komisji Wspólnej Rządu i Samorządu. Zdaniem przedstawicieli powiatów receptą na zaistniałą sytuację jest możliwość ściągania lekarzy z zagranicy.

Czy uważasz, że podstawowa stawka refundacyjna z NFZ, jaką dzisiaj dostaje Lekarz (poz) za jedną poradę, którą udziela Pacjentowi, tj. od 45 zł – 50 zł., plus dodatkowo dochodzi stawka kapitacyjna 144 zł/osobe (zobacz co to jest ) plus dodatkowo “oficjalne sumy” osiągane od firm farmaceutycznych będą satysfakcjonujące dla obcokrajowca lekarza? Czy jesteś wzorem państw rozwiniętych za sprowadzaniem lekarzy z zagranicy?

Podziel się

Porównać ogłoszenia

Nazwa Cena Cel Stan Data złożenia